Inspirace

Inspirace

středa 30. prosince 2015

30 Day Shred - 12. den

Pomalu se blížím k polovině programu. Dneska mě večer čeká druhý den 2. levlu. Chci do toho oproti včerejšku dát víc, ale už teď začínám pociťovat následky :). Pomalu mě začíná bolet tělo. Vím, že se to při cvičení rychle rozhýbe a já si ho opět užiju.

Je tam docela dost cviků, na kterých musím zapracovat. Hlavně ruce a ramena mám dost slabý. Takže se mám opět kam posouvat. A kardio cvičení pro mě taky byl docela záhul. Jsem za to na druhou stranu ráda, protože na tom můžu zase pracovat a někam se vyvíjet. Nejhorší je pro mě druhá série, ta mi celkově dává dost zabrat. A ty podžepy, to je mazec :).

Moc se těším, až to budu mít dneska zase za sebou. Tím, že si ty cviky nepamatuju, tak je to pro mě nové a zábavné. Taky jsem zvědavá na výsledné měření. Jediná "žrací" akce je zítřejší Silvestr. Jinak jsem v práci a příští týden taky a tady jídlo víceméně dodržuju.

Rozhodla jsem se ještě malinko tu stravu poupravit. Já totiž cvičím většinou v podvečer a pak už mám klidový režim u televize, u knížky nebo u počítače a pak jdu spát. V zimním období navíc chodím spát docela brzo. Doteď jsem to měla tak, že jsem se najedla před cvičení, dala si něco lehkého a po cvičení už jsme nic nejedla. Jenže moje tělo pak musí vydržet do snídaně hodně dlouhou dobu bez jídla. Navíc po cvičení by asi ještě chtělo něco přihodit pro spalování. Tak jsme se rozhodla, že si vždy po cvičení ještě něco dám. To, že to tělo nechám tak dlouho bez jídla, má nejspíš za následek, že si potom ukládá mnohem více tuku.

To je všechno o tom, že večer svoje tělo už neposlouchám :(. Kolikrát má hlad a já to ignoruju, jelikož bych ráno měla vyšší váhu. Což je proti mému rozhodnutí a přesvědčení, že mám a chci poslouchat své tělo. Včera jsem ještě o půl 9 u filmu měla hlad, tak jsem si dala trochu polívky. Byla to asi polovina mojí standardní porce, ale krásně mě to zasytilo a nebyla jsme na noc přejezená ale ani hladová. Poslechla jsem. Je pravda, že jsme od posledního měření na váze nestála, tak si na ní zítra vlezu a uvidím. Nijak moc ji teď ale neřeším. Chci mít po druhém levlu dole zase o pár centimetrů míň. To je teď můj cíl!

Zítra budu taky cvičit, nebo to mám aspoň v plánu. V práci končíme ve 13:00, takže do silvestrovského večera budu mít čas. Úplně nevím jak na tom budu druhý den, takže to zatím nechávám volné. Každopádně na začátku roku chci udělat velké srovnání celého toho uplynulého roku a taky popsat jak teď vlastně jím :).

Cvičení zdar
Vaše Jana