Inspirace

Inspirace

neděle 13. dubna 2014

Speciál - Moje výzvy 3. díl - Nové i staré


Moje vysněné datum 1.4. už je pryč a s ním i moje výzvy na první kvartál letošního roku :). Vzhledem k tomu, že po vyfocení průběžného stavu jsem prakticky ve cvičení přestala, tak jsem na tom v tuto chvíli stejně. Takže nemá cenu dávat sem ty stejné fotky. Nicméně i tak mám radost, jelikož tam nějaký posun je. Na začátku kvartálu jsem chtěla do 1.4. dostat váhu na 75 kg, což se mi nepodařilo. Moje dnešní váha je 78,2 kg, což vzhledem k výpadku a menšímu obžerství na moravě, není zase tak hrozné. Každopádně to mohlo mohlo být daleko lepší!!

Nicméně, nemá cenu brečet nad rozlitým mlékem. Musím to vzít jako fakt a prostě pokračovat dál. I tak se mi podařilo dát dolů 10 kilo a to není málo! A navíc mě čeká léto :) a s ním moje Nové výzvy k 1.7. :).

Můj cíl, ke kterému se chci co nejvíce přiblížit, je 70 kg. Vím, že to není zrovna málo, ale chci se k tomu aspoň malinko dostat. 8 kilo za 2,5 měsíce zase až tak nereálné není a i kdyby to bylo jen 5 nebo 6 kilo, stále mě to bude těšit, jelikož to bude zase míň než teď a o moc míň, než když bych seděla na zadku!!!

A teď ty Moje výzvy:

V těchto šatech sem kdysi v pravěku maturovala :). Sice jsem se do nich dostala, ale to je asi tak všechno :(.Tohle jsou mé oblíbené šatičky, jen je bohužel nedopnu! Jsou trochu zmačkané, jak se dlouho válely ve skříni.

Další šatičky, které ani zdaleka nedopnu :(.

Tohle je opravdová výzva! Kraťasy velikosti 38 a k nim vestička. Na tuhle výzvu jsem hooodně zvědavá! Ty kraťasy jsem momentálně ani nedostala přes zadek!!


Letní sáčko. To je dokonce velikost 36! Tak uvidíme, zda ho v létě vůbec vynesu nebo ne.A pak je tu tahle mini sukně, co už se tu objevila. Na tu jsem taky celkem dost zvědavá.No, není toho zrovna málo! Mám co dělat, abych to za ten kvartál nějak zvládla. Tolik hezkých věcí, co mi leží už tak dlouho ve skříni. Tak snad už letos aspoň něco z toho onosím :). Záleží jen na mě jak se budu snažit. I když všichni víme, že nejsem bůhví jaký dříč. Ale i tak věřím, že tam nějaký posun opět bude! A každý centimetr se počítá a hlavně na oblečení jsou ty centimetry dost znát! Takže léto, čekám tě!

Výzvám zdar

Vaše Jana