Inspirace

Inspirace

úterý 25. srpna 2015

Dnešní vážení a včerejší pilates

Čím začít? Asi tím, co bylo dřív. Pilates :). Včera jsem byla poprvé na lekci Pilates a mám jen slova chvály. Moc jsem si to užila, i když to nesmírně rychle uteklo. Bylo nás tam málo a tak se nám lektoka mohla opravdu věnovat. Hlavně tedy mě, jelikož jsem nováček. Ukázala mi jak má vypadat správné dýchání, které je teda fakt sakra těžké! Prý mám trénovat tohle dýchání i doma. Pomůže mi to k lepším výsledkům a při cvičení se na ně nebudu muset tolik soustředit. Jinak to byla celkem makačka, i když prý to bylo lehčí cvičení s ohledem na moji osobu :))). To jsem zvědavá, co bude příště.

Nicméně, mě to opravdu bavilo a hrozně rychle mi to uteklo! Cvičí se opravdu docela pomalu, což má výhodu, že jsem se nijak extra nepotila. Stejně jsem ale měla co dělat, abych to zvládla. U některých cviků jsem se doslova klepala :(. Myslím, že jsem posilovala svaly, o kterých jsem ani nevěděla, že je mám :). Takže za mě můžu říct, že je to SUPER! Jen mě mrzí, že teď skončil letní rozvrh cvičení a bude se začínat opět až 14. září. Je tam docela dlouhá pauza, jelikož se budou ty prostory momentálně malovat. Ale jsem přihlášená, že budu chodit 2x týdně, a to v pondělí a ve čtvrtek. Strašně jsem zvědavá, co to udělá s mojí postavou :).

A teď to vážení. Vzhledem k tomu, že jsem to včera dostala, neměla jsem od dnešního vážení žádné očekávání. Ale překvapilo mě celkem. Na to, že jsem se o víkendu trošičku přecpala a navíc jsem to dostala, tak se musím přiznat, že jsem tu váhu čekala asi i o něco vyšší. Každopádně, dnes ráno byla váha 77,5kg. Mám přesně týden, abych s tím ještě něco udělala. Jako teoreticky, jsem schopná cca kilo za týden dát dolů. Když vezmu v úvahu, že mám v době menstruace váhu vyšší, tak je teoreticky stále možné, se na těch 76 kilo dostat. Nedělám tedy zatím žádné závěry a počkám si, co ukáže váha za týden.

Ten týden bude ale ve znamení malinko přísnějšího režimu. Nebo ani ne tak přísnějšího, jako se pokusím vyloučit jakékoliv hříchy. Pokud budu jíst tak, jak mám, věřím, že to bude v pořádku  budu ten příští týden spokojená. Přiznám se, že kdyby tam bylo něco málo přes 76kg, tak bych se nijak nezlobila. Pro mě to bude i tak úspěch. Už strašně dlouho jsem neměla váhu po 77 kilo a není jednoduché se tam dostat. Budu ráda i za to. Navíc čtvrtá meta je 75 kilo, takže tam mám docela rezervu. I když i na tu váhu se budu dostávat docela těžko.

Koukala jsem se včera i na poslední moje fotky, co jsem dávala sem na blog a jen tak zběžně, co jsem si některé oblečení zkoušela, tak myslím, že tam určitý posun je. Uvidím, až to nafotím a porovnám. Mám v plánu to udělat o víkendu, ještě před vážením, jelikož na to budu mít čas. Sama jsem zvědavá, jestli tam opravdu nějaký pokrok je nebo ne.

Pomalu už se připravuji na další metu, i když ještě nemám splněnou tuhle. Ale cokoliv pod 77 kilo, bude uspokojující :))). Jde to sice pomalu, ale jde to a to je důležité. Nikam nespěchám. Dělám to pouze sama pro sebe a tak mě nic netlačí. Nehubnu do plavek, ani do plesové sezóny nebo něčeho podobnýho. Těším se na příští úterý a doufám, že to tam bude!!!

Hubnutí zdar
Vaše Jana