Inspirace

Inspirace

úterý 23. června 2015

Tvarohové utrpení

Prostě mi to nedalo, abych o tomhle nenapsala! Nemám ráda tvaroh, pokud není oslazený!! V buchtách nebo zákuscích ho přímo zbožňuju, ale jinak je to prostě hrůza!!! Blééééééééééééééé :(. Jenže je poměrně slušným zdrojem bílkovin. A tak když jsem přemýšlela, co si dám dnes ke svačině, řekla jsem si, že ho zkusím. Neměla jsem chuť na uzeniny nebo sýr a ani na tuňáka a jogurt jsem měla ke snídani spolu s otrubama.

Koupila jsem si vaničku odtučněného tvarohu a aby to nebylo takové utrpení, vzala jsem si skořici. Tvaroh jsem si s pořádnou dávkou skořice namýchala. Na pohled to vypadalo celkem pěkně, ale jakmile sem to dala do pusy, málem se mi navalilo :(. Rozhodla jsem se ale, že to překonám a sním to. Ještě mám před sebou zbytky, ale zvládla jsem to.

Přemýšlím teď nad tím, jak ho do svého jídelníčku zařadit aspoň občas, aby to nebylo takové utrpení. A napadlo mě, že když si koupím tekuté umělé sladidlo a dám ho k tomu, že by to snad šlo. Tak uvidím příště, ale bylo by dobré, kdybych ten tvaroh občas jedla. On docela zasytí.

Každopádně, tvarohové utrpení je za mnou a těším se, až si dám k obědu vývar :)))

Hubnutí zdar
Vaše Jana