Inspirace

Inspirace

úterý 5. května 2015

4 týdny s Dukanem

Dnes jsou to přesně 4 týdny co jsem začala hubnout. Hlavni záměr byl být hubená na svatbě kamarádky. Vzhledem k tomu že je to už za 11 dní, je jasné, že to není reálné. V neděli jsme byly na zkoušce šatů a bylo jasné, že toho moc nezhubnu. Na druhou stranu se mi ale zdálo, že přeci jen trochu líp sedí oproti poslední zkoušce. Za 11 dní už s tím opravdu nic neudělám, ale neznamená to, že s dietou končím!!!  Právě naopak, mám pocit, že jsem teprve začala!

Momentálně mám menstruaci, takže aktuální váha je trochu zkreslená, protože vždy, když to mám, tak mám váhu vyšší než normálně. Podle váhy dnes ránk mám dole 4,5kg. I tak jsem za tenhle úbytek ráda, protože kdybych nezačala s Dukanem, tak bych nikdy ani tohle nezhubla. Nejsem totiž tak důsledná, abych pravidelně cvičila :(. Takže jsem ráda, že jsem vůbec něco začala a vydržela to až do teď! Ale trochu se mi to hubnutí teď zaseklo, i když na to upozorňuje i Dukan, ale má se to vydržet a ono to zase půjde :)

Mám ale i jiné, drobné pokroky. Například jsem si musela dát do kalhot pásek, protože mi padaly :). Taky jsem začala nosit kalhoty, co jsem si koupila před několika lety, ale už jsem je neměla strašně dlouho na sobě, protože jsem se do nich nedostala!!! Prostě se chci radovat i z maličkostí, protože hubená budu ještě za hodně dlouho,.. A na to se mi s radováním čekat nechce :(. Ale z těch dílčích věcí mám radost.

Na sobotní zkoušce šatů jsem ale pochopila, jak velký kus cesty mě ještě čeká!!! Tam mi došlo, že jsem teprve na samotném začátku cesty. Je smutné, že po tom všem jsem zase na začátku, ale chuť to dokázat, mě stále neopouští!! Čeká mě ještě dlouhá cesta!!!

Takže v Dukanově dietě budu pokračovat dál, tak jak to teď je. Už se snažím i vařit teplá jídla, takže mám další zpestření :). Je pravda, že i když jsem se k tomuto hubnutí od začátku snažila přistupovat racionálně, stejně jsem chtěla zhubnout rychle a všechno,..  Což je nesmysl, ale stejně to v té hlavě je. Každopádně, musím uznat, že jsem s dosavadním vývojem spokojená. Moje aktualní váha je 81,5kg a do svatby jsem chtěla mít 78kg, ale to už pro mě není tak podstatné. Můj nejbližší cíl je, dostat se pod 80 kilo, což bude doufám v nejbližších dnech a pak mám další metu na 75 kilech. Dál to zatím plánovat nechci, protože už tohle je dost velký skok! Nechci mít zase přehnaně velké cíle. Až na svatební den, kdy budu jíst normálně, ale nepřejídat se, budu normálně dál pokračovat v dietě a uvidím, kam až mě to zavede. Chci tomu dát volný průběh a nikam to netlačit!

Taky uvidím, co s váhou udělá víkendový detox :)

Hubnutí zdar
Vaše Jana