Inspirace

Inspirace

čtvrtek 19. listopadu 2015

Šípková Růženka

Spala a spala a spala,... Šípková Růženka. To jsem teď celá já. Už od včerejšího dne jsem hrozně unavená. Nic mě nebaví, na noc nemám náladu. nejraději bych se zavrtala do postele a jen tak ležela s hrnkem čaje a četla si nebo koukala na film. Popravdě, včera jsem se hodně brzo zavrtala do pelíšku a četla si :). Bylo to fajn.

Dnes mi to však příjde ještě horší. Navíc je čtvrtek a já mám Pilates! Ale vidím jen tu postel. Hezky si zapálit nějakou vonnou svíčku, udělat si dobrý čajík a číst si knížku a v klidu relaxovat,... Snažím se poslouchat své tělo, protože mi je jasné, že ono nejlíp ví, co je pro něj dobré. Tahle vidina večera je pro mě dnes tou nejlákavější. Na druhou stranu vím, že když půjdu na pilates, když se k tomu násilím dokopu, že pak budu ve finále ráda, že jsem tam šla :(.

Zatím nevím, co udělám. Na sílu ale cvičit nepůjdu. Mám sebou samozřejmě všechny věci na cvičení, to už beru ráno automaticky, ale rozhodnutí nechám na moment, kdy budu vystupovat z vlaku. Prostě buď půjdu cvičit a nebo půjdu odpočívat a relaxovat. V tuto chvíli je miska vah spíše na straně odpočinku, ale uvidíme.

Pokud budu doma, tak ale nechci řešit nějaké výčitky sama vůči sobě a že jsem třeba líná a nešla jsem. Takhle unavená a bez energie už jsem ale dlouho nebyla. Jestli tělo potřebuje odpočinek, tak ho prostě dostane :). Zítra mám dovolenou, takže pokud bude třeba, můžu mu odpočinku dopřát opravdu dosytosti. Nevím, zda bych si to cvičení dnes dokázala naplno užít :(. No, podle toho co píšu, mám pocit, že už je rozhodnuto,.. Ale uvidíme, třeba se to ještě změní :)

Hubnutí i odpočinku zdar
Vaše Jana