Inspirace

Inspirace

středa 9. března 2016

Škola jídla - 9. den

Tak tento týden zatím vypadá velice slibně. Pondělí i úterý se mi docela povedly a i dnešní den zatím vypadá hezky. Věřím, že i zítřejší bude OK. V pátek to bude asi horší, vzhledem k tomu, že jdu na akci, ale to teď ještě nechci řešit.

Dnes jsem v rychlosti ráno hupsla na váhu a mám 79,1kg, což je fajn. 1.3. tam totiž bylo rovných 80kilo, tak to aspoň jde trochu dolů. Zatím si tedy užívám bezproblémový týden, ale bude se už taky muset pomalu připravovat na víkend. Nechci, aby to dopadlo jako ten minulý.

Každopádně, mám z tohoto týdne radost! Určitě tam vidím posun směrem vpřed. Přesto stále nacházím nové a nové věci, na kterých musím zapracovat! Březen ma 4 týdny a 3 dny, takže ono to uteče rychle, proto chci, aby každý týden byl o něco lepší, než ten další.

Užívám si, že to teď takhle krásně běží, je to skvělá motivace a vzpruha. A jestli mě za to odmění i váha, tak to budu brát jako bonus :). Navíc se celkově cítím o hodně líp. Byla jsem v posledních dnech už taková moc přeplácaná a bylo mi těžko. Teď mám zase dost energie :).

Hubnutí zdar
Vaše Jana