Inspirace

Inspirace

sobota 31. ledna 2015

30 Day Shred podruhé

A je to za mnou. Konečně jsem se k tomu opět dokopala a zase začala cvičit! Ten největší boj mě ale teprve čeká - vydržet!!! Začala jsem v pondělí a zatím mám za sebou 4 dny 1. levelu. Musím říct, že celkově to bylo o dost lepší než když jsem cvičila před rokem. Mám docela o dost lepší fyzičku. Cviky jsem zvládala snadněji a hlavně i Cardio cvičení nebylo tak mrtvičný jako tehdy. Je pravda, že už od začátku cvičím se svýma dvoukilovýma činkama, což je taky už trošku jiná liga.

Musím říct, že jsem měla opravdu velký strach z toho, jak mě potom budou bolet svaly, ale nebylo to tak hrozný. Je pravda, že ten druhý den to bolelo dost, ale třetí den už to docela šlo a určitě se to nedá srovnat se cvičením před rokem, to jsem první dny byla skoro nepojízdná! Taky jsem měla docela vítr z bolesti zad. Jelikož mám záda v háji, měla bych se zaměřit hlavně na jejich zpevnění a na to Jillian úplně vhodná není,.. Na druhou stranu jsem si řekla, že to zkusím a uvidím. A zatím mě záda vůbec nebolí! Je pravda, že nemůžu cvičit denně, ale i tak se snažím cvičit, kdykoliv je to jen trošku možné. 

Na začátku jsem se změřila, takže přidávám pár čísílek a na konci prvního levelu to změřím všechno znovu a uvidíme, jestli se to někam posunulo,... Musím se přiznat, že zatím moc nezvládám jídlo, ale teď se chci zaměřit na režim ve cvičení a jídlo přidám postupně.

Takže tady jsou ty čísla:

Prsa: 106 cm
Břicho: 85 cm
Boky: 106 cm
Zadek: 112 cm
Stehna: 67 cm
Paže: 32 cm
Váha: 81,3 kg

Čísla nic moc :(, ale od toho cvičím, aby se to změnilo :). Nebude to ale vůbec jednoduchý! Sice mě cvičení vážně baví a dokonce si ho i celkem užívám, ale musím se do něj zatím přemlouvat. Hlavně v kombinaci s prací je to běs. Dneska jsem cvičila předtím, než jsem šla na noční 12-ti hodinovou směnu a jsem vážně dost unavená :(. Ale asi je to hlavně o zvyku! 

První level bych měla dokončit do konce příštího týdne, tak uvidím jak to půjde. Na začátku jsem se i vyfotila, tak sem potom dám i fotečky. I když pohled nic moc :(. Řekla bych, že jsem přesně tam, kde jsem začínala před rokem! Což teda není moc pozitivní :(. Na druhou stranu mám teď fakt velkou motivaci. Za prvé si chci dát do pořádku záda a za druhé se při cvičení vidím v zrcadle a řeknu vám, že ten pohled je teda vážně příšernej!!!! 

Cvičení zdar
Vaše Jana