Inspirace

Inspirace

sobota 29. listopadu 2014

I malý krok se počítá ;)

Jak už jsem psala, tak necvičím a vlastně ani nedržím žádnou "dietu", jen se snažím jíst tak nějak normálně a nepřecpávat se na noc,.. S mojí pracovní dobou je to bohužel ale dost komplikovaný, jelikož i pouhý jogurt jím kolikrát třeba 3 hodiny :(. Nicméně se snažím.

Po přestěhování na Moravu se mi opět váha vrátila na 85 kg. Přestala sem cvičit a o jídlo se taky moc nezajímala. Nicméně, mi bylo jasný, že takhle to dál nepůjde,.. Né po tom, co už se mi podařilo. Prostě sem to nechtěla zahodit. Musím se přiznat, že jsem si ze začátku párkrát zacvičila, ale nebylo to ono. Ale rozhodla jsem se udělat aspoň něco s tím jídlem,.. To se mi v rámci mezí celkem daří. Navíc jsem začala chodit každý týden plavat. I když teď mám na chvíli pauzu, jelikož mám antibiotika :(.

Podařilo se mi však něco z čeho mám velkou radost,... Konečně se ručička váhy dostala pod 80 kg!! Vím, že váha není to hlavní, ale když se to dlouho nehýbe, tak to povzbudí,.. Navíc jsou mi zase volnější kalhoty a celkově mi oblečení líp sedí ;). Do konce roku bych se ráda dostala aspoň na 78 kg, to už bych se cítila celkem fajn. Taky doufám, že to časem bude jiný s prací a budu moct zapojit i ten pohyb,... Přeci jen plavání jednou týdně není žádný zázrak, ale teď víc fakt nedám :( a je to lepší jak nic ;). 

Vypadá to, že mi v prosinci ještě přibude práce, což znamená míň času na sebe, ale taky zřejmě více pohybu :). Takže doufám, že tam těch 78 na konci roku bude,.. Přemýšlím, že bych začala běhat,.. To mě dycky bavilo, alespoň občas se protáhnout,... No, uvidíme jak to bude dál,.. Po novým roce pořídím zase nějaký fotečky, ať mám srovnání,..

Hubnutí zdar

Vaše Jana