Inspirace

Inspirace

středa 21. května 2014

1 krok dopředu, 2 kroky zpátky,..

Taková už jsem JÁ... 

Hubnutí vždy bylo a bohužel zřejmě i bude můj celoživotní boj. I když s každým neúspěšným pokusem přichází ponaučení. Můj poslední pokus však za neúspěšný rozhodně nepovažuji! Hubla jsem tentokrát správně! Jen jsem to nedokázala udržet.

Teď jsem na pomyslné hranici, kdy nevím, co bude dál. Peru se s tím, ale je to těžké. Poslední dobou hodně přemýšlím o tom, co vlastně doopravdy chci. A jediné co se mi stále honí v hlavě je, že to opravdu chci dokázat a dokončit, co jsem začala. Zvláštní je, že někde podvědomě vím, že to dokážu, ale mám obrovský strach, co bude potom. Zhubnu a pak zase přiberu?? Udělám opět ty dva kroky zpět? 

Opravdu jsem byla přesvědčená, že jsem nad tím zvítězila, ale je to dost silné. Bohužel. Pro mě už asi vždycky bude jídlo boj :(. Ale stále můžu doufat, že se to změní. Nechci teď myslet na to, co se stane až se mi opravdu podaří zhubnout, chci myslet na to jaké to bude až budu hubená :).

Snažím se postupně opět srovnat v jídle. Neříkám, že jím teď úplně zdravě, ale snažím se dát do pořádku velikost porcí, která je mým největším problémem. A snad to postupně půjde. Vracím se také opět ke cvičení, na které se těším, ale zároveň se ho děsím, jelikož tam se pozná, jak bídně na tom jsem.

Takže dnes se opět vrátím k Jillian a jejímu 30 Day Shred :). Tímhle programem jsem začínala napoprvé a začnu i teď. Původně jsem chtěla začít znovu Body Revolution, ale ten si nechám až na potom. 30 DS mi přijde intenzivnější a taky jsem po něm měla nejlepší výsledky. Jen už se netěším na to, jak mě zase první dny bude všechno bolet :). Ale jsem zvědavá, jaké to napodruhé bude :).

Můj cíl je teď dostat se opět na váhu 78 kilo, kterou jsem měla naposledy. Což snad půjde celkem rychle. A pak se uvidí, jaké budou další cíle. Každopádně do léta určitě nebudu mít 70 kilo, ale to už se nedá nic dělat :(.

Musím se upřímně přiznat, že mi cestu zpět dost usnadnil tenhle blog. Nebýt jej, tak nevím jestli bych to vůbec zvládla. I když to jsou zatím prázdná slova, jelikož jsem ještě nic nezvládla :(. No, určitě se do týdne zase ozvu jak to jde :). Centimetry si teď měřit nechci. Počkám, až budu zase na váze 78 kilo a pak budu prostě pokračovat v tom co jsem začala.

Držte mi palce, budu to potřebovat!

Cvičení zdar 

Vaše Jana